Відео анімація огляду екстер'єру проекту двоповерхового будинку із гаражем.

Комп'ютерна 3D анімація обертання екстер'єру двоповерхового будинку з гаражем.

Для презентації та зовнішнього оцінювання архітектурного проекту, щоб точно визначитися зі стильовим рішенням оформлення фасаду будинку, навколишнього ландшафту, воріт із вибраним типом паркану застосовується комп'ютерна анімація. На відміну від фотографій рендеру технічного плану проекту нової будівлі, 3D анімація краще за фото реалістичну візуалізацію показує замовнику проект - наочно у всій його красі і відразу у всіх ракурсах. Короткий анімаційний ролик демонструє облаштування території приватного будинку, розташування автомобілів, басейну, а також відповідність архітектурного проекту дизайну локацій ландшафту. Що дозволяє оцінити рівень комфортності простору земельної ділянки із забудовою.
Створюється анімація на основі покадрового рендеру кожного зображення сцени, це дає можливість здійснити короткий віртуальний обхід по периметру ділянки з оглядом екстер'єру будівлі та заздалегідь оцінити, як виглядатиме на етапі закінчення будівництва.

Для цієї 3d сцени було використано побудову кадрів на основі руху камери за годинниковою стрілкою, тривалістю 40 секунд, з рендером 1000 зображень. З цих зображень формується відео 720p (HD) з широкоекранними пропорціями 16:9 та роздільною здатністю: 1280 x 720 пікселів, стисло відео-кодеком AV1 з контейнером MP4, 25 кадрів/с, бітрейт 1600кбіт/с. Отриманий розмір відеофайлу – 8,12 МБ., що дозволяє швидке завантаження та швидкість перегляду відео якості 720p на мобільних пристроях. Застосування даної анімації архітектурного екстер'єру можна використовувати у рекламних кампаніях та інших мультимедійних проектах.